First Class 2Br With Exquisite Full Marina View

  • 96 m²
  • 2 ložnice
  • 2 koupelny

Apartmán First Class 2Br With Exquisite Full Marina View o rozloze 96 m² nabízí vhodné umístění ve čtvrti Sheikh Zayed Road. Tento 2-pokojový apartmán s 2 koupelnami nabízí i kuchyňku.

Toto ubytování typu apartmán je vzdáleno 7 km od Aquaventure Waterpark, zatímco Golfový klub Emirates Golf Club je vzdáleno 2 km. Hosté si mohou užít středozemní kuchyni v Fresh Fish nacházející se 150 metrů daleko. Autobusová zástavka Big Boat tour start je vzdálena 10 minut chůze, a stanice metra DAMAC Properties je 10 pěšky.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near First Class 2Br With Exquisite Full Marina View Dubaj
Dreamlike Full Pool & Marina View Apartment Dubai
Cena pouze pro mobilní zařízení

Dreamlike Full Pool & Marina View Apartment Dubai

78 m od ubytování
USD 136 USD 122
za noc
Stylish 2Bd With Great View In Marina View Tower
Cena pouze pro mobilní zařízení

Stylish 2Bd With Great View In Marina View Tower

8.0
Velmi dobrý 3 recenze
101 m od ubytování
USD 217 USD 195
za noc
Vacationer Holiday Homes I Spacious 2 Bedroom In Marina I Steps To Tram Station
Cena pouze pro mobilní zařízení

Vacationer Holiday Homes I Spacious 2 Bedroom In Marina I Steps To Tram Station

8.4
Velmi dobrý 5 recenzí
177 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Dubai Creek SPB
    31 km

    Vlaková nádraží

    Business Bay
    19 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    Rekreace

    • Venkovní bazén
    • Bazén s výhledem

    V pokojích

    • Klimatizace

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán First Class 2Br With Exquisite Full Marina View?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán First Class 2Br With Exquisite Full Marina View patří mimo jiné Pláž Marina, Aquaventure Waterpark, Golfový klub Emirates Golf Club.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán First Class 2Br With Exquisite Full Marina View apartmán?
      Noční pobyt v apartmán First Class 2Br With Exquisite Full Marina View apartmán bude stát 498 $.
    • ❓
      Jsou v blízkosti apartmán First Class 2Br With Exquisite Full Marina View nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán First Class 2Br With Exquisite Full Marina View patří restaurace Fresh Fish a Caribou Coffee, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Nabízí apartmán First Class 2Br With Exquisite Full Marina View apartmán internet?
      Ano, apartmán First Class 2Br With Exquisite Full Marina View apartmán nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 96 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Dubai Creek SPB
    31 km

    Vlaková nádraží

    Business Bay
    19 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    First Class 2Br With Exquisite Full Marina View Dubaj

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít